تمام اخبار مربوط به کانادا

canada flag

سیاست های کانادا با دانشجویان بین المللی

تحصیل در کانادا، سیاست های دانشجویی

کانادا یکی از مهمترین اهداف تحصیلی در جهان به دلایل بسیاری است. در ماه ژانویه سال 2014، وزیر تجارت بین المللی کانادایی (در آن زمان) استراتژی آموزشی بین المللی کانادا را منتشر کرد که در میان اهداف دیگر، هدف آن دو برابر تعداد دانشجویان و محققان بین المللی در کانادا است. با توجه به استراتژی:

“همکاری بین المللی در آموزش عالی موجب موفقیت در بسیاری از سطوح – هم در داخل و هم در سطح جهانی می شود. دعوت از دانشجویان و محققان بین المللی به کلاس ها و آزمایشگاه های کانادا کمک می کند فرصت های شغلی و فرصت های جدید برای کانادایی ها در حالی که به مهارت ها و کمبود کار کمک می کند. شايد مهمتر از همه، آموزش بين الملل، روابط مردم و مردم را به موفقيت دراز مدت در اقتصاد جهاني متصل مي کند.”

تحصیل در کانادا، سیاست های دانشجویی

راه های مختلفی برای دانشجویان بین المللی وجود دارد که مایل به مهاجرت به کانادا به صورت دائمی هستند. اطلاعات در قسمت ورود سریع موجود است.

ایجنت ها می توانند به دانش آموزان بگویند که دولت کانادا با دولت های استانی که صلاحیت تحصیلی در سراسر کانادا دارند، برای ایجاد سیاست هایی که برنامه های آموزشی کانادایی را به خوبی تنظیم و کنترل می کنند، کار کرده است. این امر برای اطمینان از منافع دانش آموزان بین المللی محافظت می شود و آنها در موسسات متعهد به استانداردهای بالا تحصیل می کنند.