اپلای آپشن یک سازمان متشکل از چندین شرکت بین المللی است که توسط یک هیئت مدیره چند ملیتی مدیریت می شود. این سازمان در کشورهای کانادا، مالزی، ایران، آلمان و امارات دارای دفتر فعال است. از آنجایی که اپلای آپشن با بسیاری از دانشگاهها و موسسات آموزشی عالی دنیا در ارتباط است، مسیری را به وجود آورده تا بتوان به صورت مستقیم و در کمترین زمان ممکن و شرایط ای ویژه با این موسسات در ارتباط قرار گیرید. هدف اپلای آپشن همانطور که سالها در سایر کشورها فعالیت نموده، ارتباط مستقیم شما با دانشگاهها و مراکز آموزشی سطح بالای دنیا است.  که در نهایت کمک به انتخاب صحیح شما و هموار نمودن مسیر تحصیل شما است. از آنجایی اپلای آپشن نماینده دانشگاهها و موسسات آموزشی موجود در این وب سایت است لذا وظیفه ما کمک به شما برای رسیدن به دانشگاههای انتخابی شما است، همچنین این سازمان از بابت ارائه خدمات اعزام هزینه ای را از شما دریافت نمی نماید . این ساختار این سازمان است و دانش آموزی شما برای ما هدف اصلی است. خدمات اعزام دانشجو حیطه بزرگی دارد، همچنین باید گفت اپلای آپشن پنجره های بزرگتری از این خدمات را به شما ارائه می دهد. همراهی و در کنار شما بودن در مسیر انتخاب مرکز آموزشی و رسیدن شما به هدف تحصیلی مورد علاقه، وظیفه و افتخار سازمان اپلای آپشن است.

Apply Options | اعزام دانشجو

موسسه  ApplyOptions یا به اختصار AO  که از سال 1385 آغاز به فعالیت نموده و در زمینه­های ارائه مشاوره تحصیلی، خدمات آموزشی و خدمات اعزام دانشجو فعال است. همچنین برگزار کننده همایش­ها،  سمینارها و نمایشگاه­ها تحصیل در خارج از ایران برای متقاضیان است.

این موسسه شامل 3 واحد می­باشد:

 • اعزام دانشجو و خدمات تحصیلی Recruitment & Education service Division (RED)
 • برگزاری همایش­های تحصیلی Education Events Division (EED)
 • ارائه راهکارهای تخصصی Solution Center Division (SCD)

مقصد اصلی فعالیت اعزام در AO ابتدا کشور مالزی و در مرحله بعد هندوستان می­باشد، همچنین برای انجام فعالیتهای خود در این موسسه کلیه تائیدیه­‌ها و مجوزات لازم را از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ایران (MSRT) و کانون موسسات اعزام دانشجو ایران دریافت کرده است.

خدمات اپلای آپشن

 • مشاوره تحصیلی: مشاوران ارشد سازمان اپلای آپشن یکی از کلیدی ترین مراحل ادامه تحصیل یعنی مشاوره در خصوص انتخاب رشته، شرایط ویزا و زندگی در کشور مقصد و هزینه های تحصیل و زندگی را در آن کشور ارائه می دهد. مشاوران ما قبل از ارائه مشاوره، پرونده هر متقاضی را به طور کامل بررسی می نمایند تا بهترین انتخاب ها را به شما ارائه دهند. ما تلاش نموده ایم از طریق عضویت در سازمانهای جهانی مهاجرت تحصیلی به روزترین و خاص ترین پیشنهادهای تحصیلی را به شما ارائه دهیم. افتخار ما داشتن کادر حرفه ای و بین المللی در این سازمان می باشد. با توجه به داشتن نمایندگی اعزام دانشجو از دانشگاهها و کالج های معتبر دنیا تلاش شده اطلاعات دقیق، شفاف و بروز را به شما عزیزان در این واحد ارائه دهیم.
 • اخذ پذیرش تحصیلی: از آنجایی که سازمان اپلای آپشن از دیرباز در زمینه اعزام دانشجو فعالیت نموده توانسته از بهترین دانشگاهها، کالج ها ، مراکز آموزشی فنی و حرفه ای و موسسات آموزش زبان معتبر نمایندگی اعزام دانشجو اخذ نماید. این قرارداد ها و روابط مناسب با مراکز آموزشی توانسته ما را  دریافت پذیرش تحصیلی در کمترین زمان ممکن با اطلاعات دقیق و کامل یاری نماید. همچنین در طول سال تحصیلی بورسیه هایی از طریق دانشگاهها به ما اعلام می گردد که با  توجه به رزومه تحصیلی شما، امکان دریافت بورسیه از دانشگاهها و مرکز آموزشی نیز امکان پذیر است. 
 • مشاوره و اخذ ویزا: پروسه دریافت ویزا برای هر کشور مسیر خود را دارد بدین معنی که باید مدارک و بازه زمانی اقدام آن به دقت بررسی شود. ما تلاش نموده ایم تا با داشتن اطلاعات بروز و روابط مستمر با سفارتخانه های کشور مقصد تلاش نماییم تا شانس دریافت ویزای تحصیلی شما را افزایش دهیم. همچنین باید اشاره کرد کشورهای مختلف برای ارائه ویزای دانشجویی مدارک خاصی را طلب می نماید که تلاش ما بر آن است بتوانیم شما را در تهیه این مدارک کمک نمائیم. با شرایط هر کشور ما خدماتی متفاوتی جهت دریافت ویزا می توانیم ارائه دهیم در بعضی مواقع حتی حضور شما در سفارت لازم نمی باشد. تیم وکلای ما با تجارب بالا تلاش می نماید تا شانس دریافت ویزا را برای شما بالا ببرند.
 • استقبال فرودگاهی: شاید یکی از ساده ترین مسائل انتقال شما از فرودگاه به دانشگاه یا هتل محل اقامت شما می باشد اما دیده شده برخی از دانشجویان به علت عدم آشنایی با کشور مقصد به مشکلات جدی برخورد نموده اند. ازاینرو این خدمت در حوزه فعالیت ما منظور شده است. شما می توانید درخواست Pick up فرودگاهی را از ما بخواهید تا در آرامش بتوانید وارد شهر مقصد و دانشگاه خود شوید.
 • خدمات اقامتی: پس از دریافت پذیرش و ویزا اولین مسئله ای که شما را درگیر خواهد کرد مسئله اقامت شما در کشور محل تحصیل می باشد. پرشین پادنا آراد در کشورهای حوزه فعالیت خود اکثرا دارای دفتر ثبت شده و کارمندان مجرب می باشد. رزرو هتل، رزرو و اجاره خوابگاه، اجاره آپارتمان مناسب با امکانات و در بعضی کشور ها Homestay از جمله خدمات ما می باشد.
 • خدمات انقال ارز و ثبت نام: قبل از عزیمت به کشور محل تحصیل و یا پس از ورود شما به دانشگاه و مرکز آموزشی مورد نظر شما باید هزینه های تحصیل خود را پردخت نمایید. با توجه به شرایط موجود راهکارهای مناسبی پیش بینی شده تا در این مسیر دچار مشکل نگردید.

AO برای ارائه بهترین خدمات اعزام دانشجو با یک شرکت بومی در مالزی همکاری می­کند. ارتباطات این شرکت در داخل مالزی و سامان دهی دانشجویان در انجام امور تحصیلی و اسکان باعث کامل شدن خدمات ما شده است.

مسئولیتهای Apply Options

مسئولیتهای موسسه به سه بخش تقسیم می­شود:

 • اعزام دانشجو و خدمات تحصیلی Recruitment & Education Service Division (RES)
 • برگزاری همایش­های تحصیلی Education Events Management Division (EEM)
 • ارائه راهکارهای تخصصی Solution Center Division (SC)

1-واحد RES که هسته اصلی آن در تهران است با کمک تجارب چند ساله خود در زمینه­های ارائه مشاوره تحصیلی، برنامه ریزی آموزشی، انتخاب رشته تحصیلی، انجام خدمات اعزام و ساماندهی و ارائه خدمات مکمل در کشور محل تحصیل شرایطی استثنایی برای متقاضیان خود فراهم کرده است.

2- واحد EEM مسئول برنامه ریزی، ایجاد کمپین­های بازاریابی و اجرای همایشها، نمایشگاهها، سمینارها و کارگاه­های آموزشی است. فلسفه وجود این واحد ایجاد بستری برای ارتباط متقاضیان تحصیل با موسسات آموزشی و نیز اطلاع رسانی به روز و دقیق به مشتریان خود است. این واحد به صورت مستقل آماده برگزاری همایشهای تحصیلی در شهرهای مختلف ایران مانند تهران، شیراز، مشهد، اصفهان و نیز سایر شهرها است. نقاط قوت این واحد بررسی شرایط بازار و ارائه پیشنهادهای خلاقانه در خصوص ترفندهای موثر بازاریابی، برنامه ریزی بودجه و اجرای دقیق و سازماندهی شده همایشها است.

3-واحد SC در سطحی بالاتر وظیفه تحقیقات بازار، شرایط و نیازمندی متقاضیان تحصیل در موسسات آموزسی را مورد بررسی قرار می­دهد و با ارائه راهکارها به صورت مستقیم دو واحد دیگر را رهبری می­نماید. این واحد از سال 1389 و طبق نیاز موسسه پایه گذاری و شروع به فعالیت نموده است.  از وظایف دیگر این واحد ارائه مشاوره وبرنامه ریزی و اجرای دوره­های تخصصی  جهت ارتقاء سطح آموزشی سازمانها و ارگانها و سایر موسسات می­باشد.

رویکرد و فلسفه وجودی

با وجود ارائه خدمات متنوع، مدیریت مرکزی در تلاش است تا تمام بخشها (اعم از مدیران، کارمندان و عاملین) با ساختاری یکنواخت و قانونمند به مشتریان خود سرویس ارائه دهند. عواملی چون

الف) همکاری با موسسات آموزشی، سازمانهای دولتی و سایر ارگانها
ب) گسترش استراتژی­ها، تکنولوژی­ها و فعالیت خلاقانه در موسسه
ج) پایداری ارتباط مناسب با مشتریان خود به صورت طولانی مدت
فلسفه وجودی و باعث پایداری PPA است.

همچنین کلیه مدیران و کارمندان ما افرادی آموزش دیده­اند و می­توانند روشهایی در کار اتخاذ نمایند که موسسه به صورتی

الف) نتیجه گرا
ب) مقرون به صرفه در تجارت
ج) نوآور و خلاق

عمل نماید.

اصول برگزاری همایش

هیچ پروژه ای در این موسسه بدون برنامه ریزی اتفاق نمی افتد. مهندسین ناظر بر همایش ها با استفاده از تجربیات و روشهای خلاقانه در تلاش هستند تا موفقیت پروژه ها را تامین کنند. مسئولین این موسسه بر این امر واقف هستند که کمبودها، هزینه های بالا، برنامه ریزی های بسیار پیچیده و تاخیرهای پیش بینی نشده باعث افزایش ریسک در کار شده و در نتیجه شیوه ای منسجم در برگزاری همایش نمی باشد.

از این رو با استفاده از دانش مهندسین و تجربه های ارزشمند در برگزاری همایش ها در سطوح مختلف، توانسته ایم شیوه ای مناسب در ارائه خدمات و برگزاری همایش ها ابداع نمائیم که شامل فرآیندهایی با متدهای جدید و ابزار مفید می باشد. مزیت اصلی این روش انعطاف پذیری بالا آن می باشد که موجب برگزاری همایش ها در بخش های مختلف تحصیلی و بازرگانی شده است.

خدمات خلاقانه و بی‌نظیر

در دنیای تجارت، تاثیراتی که آشنایی اولیه با یک سازمان بر مشتریان می گذارد برای برخی از شرکتها به معنای جذب یک مشتری و یا دلسردی و رو آوردن به شرکت دیگری است. همانطور که با ارائه خدمات مناسب و حفظ رفاه مشتریان، آنها را تحت تاثیر قرار داد، نباید نقش یک طراحی چشم گیر را نادیده گرفت.

از این رو، بخشی از شیوه ی کاری تاکید جدی بر ارائه ی خدماتی خلاقانه و بی نظیر بر مشتریان است، که این خود تضمین کننده موفقیت و نتایج مثبت همایش ها می باشد.

AO با داشتن تخصص لازم در جهت ارائه طرح های منسجم، حرفه ای و نوآورانه موفقیت تجارت شما را در ابعاد جهانی تضمین می کند.