آکادمی ویلیام یک مدرسه شبانه روزی خصوصی معروف در تورنتو ، کانادا است

این مدرسه با تجربه گسترده در کار با دانش آموزان از سراسر جهان به نوآوری و تعالی شهرت یافته است. آکادمی ویلیام یک مدرسه خصوصی مشارکتی است که در وب سایت وزارت آموزش و پرورش  کانادا با شماره BSID 889106 و 668187 ذکر شده است. این مدرسه دوره های مختلفی را از کلاس 7 تا 12 شامل دوره های آمادگی دانشگاه ، برنامه های هنری ، برنامه های ورزشی ، برنامه های زبان ، دوره های (تعیین سطح پیشرفته) ، اردوی تابستانی ، برنامه تبادل  دانش آموزو همچنین دوره های آنلاین را برگزار می کند.

کلاس های کوچک این آکادمی دبیرستانی به معلمان و دانش آموزان فرصت بیشتری می دهند تا ایده های خود را به اشتراک بگذارند و معلمان می توانند نظرات مکرر و هدفمند دانش آموزان را درباره پیشرفت آنها ارائه دهند. مشکلات در زمینه های خاص را می توان زودتر شناسایی کرد و برنامه های بهبود را می توان متناسب با نیازهای دانشجویان تنظیم کرد. معلمان قادرند توجه لازم را به همه دانش آموزان ارائه دهند.

آکادمی ویلیام خانه ای دور از خانه به دانشجویان ارائه می دهد. خدمات شامل پیک آپ فرودگاه ، محل اقامت مناسب با حمام خصوصی ، کافه تریا و امکانات مطالعه می باشد. خوابگاه های دانشجویی در آکادمی ویلیام بی نظیر هستند. آکادمی ویلیام یک محیط ایده آل برای زندگی و تحصیل فراهم می کند و تلاش می کند تا هر دانش آموز احساس راحتی کند. دانش آموزان آکادمی ویلیام توسط پرسنل خوابگاه باتجربه به خوبی مراقبت می شوند و استقلال و نظارت هم برای آنها فراهم است.

آکادمی ویلیام به منظور کمک به دانش آموزان در توسعه مهارت های خلاقیت و رهبری خود ، فعالیت های فوق برنامه از جمله شورای دانشجویی ، آموزش آداب و معاشرت ، باشگاه ها ، روزنامه دانشجویی ، اردوهای تابستانی / زمستانی ، تورهای دانشگاهی و انواع فرصت های ورزشی را ارائه می دهد. این فعالیت ها اعتماد به نفس محصلین را برای غلبه بر هر چالشی که در آینده با آن روبرو می شوند افزایش می دهد و آنها را در توسعه مهارت های کار تیمی و رهبری کمک می کند.

 شعب آموزشی دبیرستان ویلیام در کانادا

ساختمان کوبورگ ویلیام آکادمی در شهر زیبای Cobourg ، مجاور شهر تورنتو در فاصله 1 ساعت رانندگی (یا از طریق راه آهن) واقع شده است. این بنا در یک ساختمان تاریخی قرار دارد که بیش از 100 سال پیش برای اولین بار ساخته شده و کاملاً بازسازی و مدرن شده است. این محوطه تحصیلی شامل یک کتابخانه ، 3 سالن ورزشی داخلی ، آزمایشگاه های علمی ، خوابگاه ها و یک کافه تریای دوست داشتنی است که در کل می تواند 500 دانشجو را در خود جای دهد. دانش آموزانی که در خوابگاه ها اقامت دارند این شانس را دارند که استقلال پیدا کنند ، از  گذراندن وقت با هم مدرسه ای های خود لذت ببرند و در یک محیط پیشرفته از نظر فنی تحصیل کنند. این مدرسه ارتباط تنگاتنگی با جامعه محلی دارد و به دانش آموزان این فرصت را می دهد تا با فعالیت هایی داوطلبانه در بیمارستان ، کتابخانه ، خانه های سالمندان و هنگام رژه سالانه بابانوئل ، در جامعه محلی ادغام شوند.

محوطه تحصیلی ویلیام آکادمی کوبورگ با یک فضای بی نظیر یادگیری چند فرهنگی ، از جذابیت زیادی در سطح محلی و بین المللی برخوردار است و زمینه را برای برقراری ارتباط ، تبادل ایده و یادگیری از یکدیگر برای افراد محلی و دانش آموزان بین المللی فراهم می کند. در حال حاضر ، محصلین این مدرسه از 17 کشور در سراسر جهان هستند و هیچ گروه زبانی واحد اکثریت را تشکیل نمی دهد. این مدرسه میزبان دانش آموزانی از پرتغال ، مجارستان ، برزیل ، آرژانتین ، گویان ، چین ، ویتنام ، مصر ، مراکش ، روسیه ، خاورمیانه ، آفریقای جنوبی ، مکزیک ، آلبانی و همچنین دانشجویان محلی است. دانش آموزان یک تجربه واقعی یادگیری بین فرهنگی خواهند داشت و با رهروان موفق آینده, هم مدرسه ای های خویش, دوستی شگفت انگیز مادام العمر خواهند داشت!

تورنتو شهری امن و متنوع است که بیش از 100 زبان و گویش توسط ساکنان آن صحبت می شود. به گفته شهر تورنتو ، بیشترین تعداد مهاجرانی که در تورنتو زندگی می کنند از چین هستند. تورنتو همچنین مرکز مالی کانادا و سومین کشور آمریکای شمالی است. این بزرگترین مرکز اشتغال کانادا است و اشتغال زایی گسترده در صنایع تولیدی و خدماتی به دانشجویان و ساکنان فرصت بیشتری می دهد تا در تابستان یا بعد از فارغ التحصیلی شغل پیدا کنند. علاوه بر این ، انتاریو بالاترین میزان اشتغال برای فارغ التحصیلان جدید در کانادا طی دو سال گذشته را دارد ، که بالاتر از هر دو بریتیش کلمبیا و کبک است. در مورد دانش آموزان بین المللی ، هزینه های تحصیل و زندگی در کانادا به طور قابل توجهی کمتر از هزینه های ایالات متحده ، انگلیس یا سایر کشورها است. تازه واردان با سابقه چند فرهنگی خود ،  به راحتی به محیط جدید خود عادت می کنند.

مزایای تحصیل در تورنتو ، کانادا:

این شهردارای بسیاری از دانشگاه های مشهور جهان و برنامه های تخصصی است

این سیستم دارای سیستم های مراقبت های بهداشتی و اجتماعی کاملاً گردآوری شده و محیطی امن است.

پ دانشجویان مجاز به درخواست ویزای کار هنگام تحصیل هستند.

این شهر مرکز مالی کانادا است که چشم انداز خوبی برای اشتغال دارد.

پس از فارغ التحصیلی از کالج ها یا دانشگاه ها ، با 1 یا بیشتر سال سابقه کار در کانادا ، دانشجویان می توانند برای اقامت دائم کانادا و همچنین اجتماع خانواده ، از جمله والدین ، ​​اقدام کنند.

ساختمان William Academy Scarborough در شهر تورنتو واقع شده است. این  واحد مدرسه برای مقاطع 11 ، 12 و برنامه های آمادگی دانشگاه پذیرش می کند. آکادمی ویلیام اسکاربورو به دلیل برنامه های هنری و برنامه بهاره خود که بیش از 70٪ فارغ التحصیلان پذیرفته شده توسط دانشگاه های سطح بالا مانند دانشگاه تورنتو و دانشگاه واترلو دارد ، بسیار شناخته شده است. آکادمی ویلیام اسکاربورو اقامتگاه خارج از دانشگاه با 10 دقیقه حمل و نقل با اتوبوس مدرسه را ارائه می دهد.

آکادمی ویلیام معتقد است که هر دانش آموز در صورت حمایت و فرصت های مناسب ، توانایی بالندگی دارد. این مدرسه بر عملکرد قوی علمی و مسئولیت اجتماعی تأکید دارد. برای دانش آموزانی که در آکادمی ویلیام تحصیل می کنند فرصت هایی برای کسب دانش و همچنین دستیابی به مهارت ها و ارزشهایی که به آنها در عضویت در جامعه کمک می کند ، فراهم خواهد شد. آکادمی ویلیام با تأکید بر عزت نفس شخصی و ارزش دانش آموز و معلم ، به رشد کل افراد اختصاص تاکید دارد.

هر ساله ، بسیاری از دانشگاه های برتر کانادا ، از جمله دانشگاه تورنتو ، دانشگاه واترلو و دانشگاه یورک ، برنامه های گزینش دانشجویان آینده خود را در آکادمی ویلیام برگزار می کنند.

همچنین ، میزان قبولی در این دانشگاه ها و کالج ها بیش از 96 درصد است که بسیاری از فارغ التحصیلان  مدرسه بورسیه دریافت می کنند. در ویلیام ، شما به عنوان یک دانشجو (محلی یا بین المللی) قدم می گذارید ، و به عنوان یک پیشرو قدم به جامعه گذارید!

بررسی اجمالی برنامه های تحصیلی آکادمی ویلیام:

آکادمی ویلیام برنامه های جامعی را برای دوره متوسطه و دبیرستان (پایه های 9 تا12) و آمادگی دانشگاه (پایه 12) ارائه می دهد. به عنوان مدرسه ای خصوصی که تحت نظارت وزارتخانه قرار دارد ، آکادمی ویلیام به طور دقیق از رهنمودهای درسی و سیاست های وزارت آموزش و پرورش انتاریو در دوره های آموزشی و روش های تدریس خود پیروی می کند. دانش آموزان می توانند دوره های خود را با توجه به علایق خود انتخاب کنند ودرحدتوان علمی خود در مسیر تحصیل پیوسته پیش بروند. این امر آنها را قادر می سازد تا در طول اقامت خود در آکادمی ویلیام ، توانایی کامل علمی خود را بدست آورند.

 

برای دانشجویان خارج از کشور و دانشجویانی که به تازگی به کانادا مهاجرت کرده اند ، یک برنامه کاملاً یکپارچه ESL در دسترس است تا اطمینان حاصل شود که آنها پشتیبانی یادگیری زبان مورد نیاز خود را دارند در حالی که به آنها اجازه می دهد همچنان در کلاس های دانش آموزان کانادایی شرکت کنند.

 دانشگاهSpringboard برنامه

برنامه سکوی پرشی آکادمی ویلیام به طور خاص طراحی شده است تا طرحی متناسب با پذیرش دانشگاه را به دانشجویان ارائه دهد. این برنامه شامل موارد زیر است::

اندازه های کلاس یک به یک و کوچک.

تدریس خصوصی انگلیسی به مدت یک ماه قبل از شروع کلاس ها.

-مشاوره و راهنمایی

برنامه های فردی متناسب با نیازهای خاص دانش آموز.

برنامه پایه های تحصیلی 9 تا 12

در آکادمی ویلیام ، دانشجویان جدید الزامی هستند که آزمون های تعیین سطح زبان انگلیسی و ریاضیات را در روز اول ترم بگذرانند. نمرات قبلی دانشجو و نمرات آزمون های تعیین سطح ریاضی و زبان انگلیسی ،  جایگاه دانش آموز را در آکادمی ویلیام تعیین می کند.

 خدمات اقامتی

آکادمی بین المللی ویلیام بسته های کامل اقامتی را به دانشجویان طراحی و ارائه می دهد. دانشجویان می توانند با توجه به شرایط خود ، نوع اقامتی را که دوست دارند انتخاب کنند. انواع اصلی اقامتگاه ها:

 1. 1. خوابگاه

این نوع محل اقامت برای دانش آموزانی که تازه وارد کانادا شده و سال اول آکادمی ویلیام هستند ایده آل است. خوابگاه تخت های یک نفره / دونفره و سه وعده غذایی در روز فراهم می کند. هزینه آن برای اتاق یک نفره 1300 دلار و برای یک اتاق دونفره 1100.

 2.اجاره خانه / آپارتمان

بسیاری از دانشجویان دوست دارند محل اقامتی را که با تعدادی از "هم اتاقی ها" یا "هم خانه" آنها مشترک است اجاره کنند. این مدرسه جزئیات اجاره خانه / آپارتمان را از طریق بولتن مدرسه یا روزنامه ارائه می دهد. این نوع محل اقامت معمولاً شامل یخچال و اجاق گاز است اما هزینه های گاز و برق را شامل نمی شود. دانشجویان موظفند اجاره ماه اول و ماه آخر را به عنوان ودیعه پرداخت کنند. متوسط ​​اجاره یک خانه اجاره ای 450 تا 700 دلار است. متوسط ​​اجاره یک آپارتمان 700 تا 1500 دلار است.

 1. برنامه اقامت در خانه

آکادمی بین المللی ویلیام یک برنامه بسیار منحصر به فرد برای اقامت در خانه ارائه می دهد.

شناخت و محبوبیت برنامه اقامت در منزل به انتخاب دقیق این آکادمی از خانواده های اقامت در منزل بستگی دارد.

 

همه خانواده ها برای انتخاب توسط آکادمی بین المللی ویلیام باید شرایط زیر را داشته باشند:

 

درآمد خانوار باید مطابق با نیازهای خاص باشد ، فضای زندگی باید روشن و جادار باشد ، خانه باید در یک منطقه امن واقع شود.

از سلامتی بسیار خوبی برخوردار باشند و در جامعه خود فعال باشند.

علاوه بر این ، اعضای اصلی خانواده باید دارای مدرک لیسانس ،مدرک عدم سو پیشینه کیفری ، وضعیت سلامتی عالی و مشارکت فعال در امور خیریه و فعالیت های اجتماعی باشند. سرانجام ، تمام افراد خانواده باید خونگرم ، با ملاحظه و تجربه مراقبت از جوانان را داشته باشند.

هزینه استاندارد برای اقامت در خانه: 1300 دلار در ماه

 

وظایف و مسئولیت های خانواده Home-stay

همه خانه های home-stay  در نزدیکی مدرسه واقع شده اند. آنها نه تنها یک فضای زندگی امن و دلپذیر ، مانند اتاق های شخصی زیبا و راحت ، و همچنین یک محیط یادگیری آرام را برای دانش آموزان فراهم می کنند. علاوه بر این ، آنها همچنین وظیفه تأمین سه وعده غذای استاندارد در روز ، حمام تمیز و لباسشویی را برای دانشجویان دارند. در عین حال ، آنها همچنین برای ایجاد و حفظ یک رابطه قابل اعتماد با دانش آموزان و کمک به آنها در مشکلات مدرسه هستند. بعلاوه ، آنها همچنین باید فعالیتهای ورزشی و سفرهای میدانی را برای دانشجویان هماهنگ كنند. مهمتر از همه ، آنها باید به دانشجویان کمک کنند تا به سرعت با فرهنگ و سبک زندگی کانادا سازگار شوند ، همچنین به آنها اطلاعات اساسی در مورد بانک های محلی ، دفاتر پست ، بیمارستان ها و کتابخانه ها و غیره را ارائه دهند تا به آنها کمک کند تا با زندگی اطراف آشنا شوند. والدین خانواده میزبان همچنین با والدین دانش آموزان تماس خواهند گرفت تا به طور منظم وضعیت دانش آموز و زندگی او را گزارش کنند. اقامت در خانه "خیال راحت" را برای والدین فراهم می کند. آنها با این واقعیت که فرزندانشان در یک محیط راحت و حمایتی قرار دارند ، به آرامش ذهنی می رسند.

. وظایف و مسئولیت های دانش آموزان:

دانش آموز که یکی از اعضای خانواده محسوب می شود ، مسئولیت پیروی از قوانین و برنامه زمانی منظم روزانه خانواده میزبان را دارد. آنها همچنین مسئول تمیز و مرتب بودن اتاق ، حمام و هر مکان مشترک خود هستند. آنها تشویق می شوند تا در انجام کارهای خانه مانند سر و سامان دادن به اتاق ها و تمیز کردن ظروف و غیره کمک کنند. آنها همچنین می توانند صرفه جویی در استفاده ازمنابع کمیاب مانند آب و برق را با این خانواده تمرین کنند.. انتظار می رود دانش آموزان با زندگی در یک خانواده میزبان مهارت های زندگی مستقل ، مهارت های ارتباطی بین فردی و تسلط به زبان خود را بهبود بخشند. با کمک خانواده میزبان ، دانش آموز می تواند به طور موثر با محیط جدید سازگار شود و مهارت خود را در زبان انگلیسی افزایش دهد.

بیمه ی درمانی

هزینه های بهداشت و پزشکی در کانادا بسیار گران است. پوشش پزشکی در دسترس دانش آموزان بین المللی در استانهای مختلف متفاوت است. در استانی که دانش آموزان بین المللی تحت پوشش برنامه بهداشت و درمان استان نیستند ، دانش آموزان باید بیمه درمانی خصوصی را ترتیب دهند. در استان انتاریو که در آن طرح بیمه درمانی انتاریو دانش آموزان بین المللی را شامل نمی شود ، داشتن هر  دانش آموزبین المللی پس از ورود به بیمارستان ، تحت پوشش پزشکی است. ما در آکادمی ویلیام به خدمات پزشکی دسترسی داریم تا دانش آموزان ما را از ابتدای دوره مدرسه بیمه کنند. آکادمی اطمینان حاصل می کند که دانش آموزان تحت پوشش خدمات بیمارستان ، آزمایشگاه ، اورژانس ، خدمات بالینی هستند.

 

 

سایر خدمات آکادمی ویلیام

ترک سرزمین مادری برای تحصیل در یک کشور جدید آسان نیست. برای کمک به دانش آموزان در انطباق با بسیاری از تغییرات ، آکتدمی ویلیام خدمات متنوعی را برای دانشجویان بین المللی در بدو ورود ایجاد کرده است.

خدمات رایگان زیر به دانش آموزان بین المللی ارائه داده می شود:

 

 1. خدمات پیک آپ از فرودگاه
 2. در ویلیام ، به دانش آموزان کمک می شود تا خود را بامحیط جدید کانادایی سازگار کنند. با افتتاح حساب بانکی ، ثبت نام در برنامه تلفن همراه ، فعال کردن بیمه درمانی ، استفاده از کارت کتابخانه و گشت و گذار در اطراف آبشارهای تورنتو و نیاگارا به هر دانشجوی جدید کمک رسانی میشود..
 3. . ویزا چندگانه ورود و تمدید ویزا

هنگامی که مجوز تحصیل اولیه دانش آموز در آستانه انقضا است ، وی باید اجازه تحصیل در کانادا را افزایش دهد. اگر دانش آموزی برای تعطیلات خود تصمیم به ترک کشور داشته باشد ،  به ویزای ورود مجدد نیاز دارد. آکادمی ویلیام به دانش آموزان در زمینه درخواست ویزا کمک می کند

 1. دیدار والدین

از والدین برای بازدید از مدرسه در طول سال تحصیلی استقبال می شود. علاوه بر این ، آکادمی  به سازماندهی ویزاهای بازدید کننده و همچنین فرصت های دیداری کمک می کند.

 1. خدمات مشاوره مهاجرت

دفتر دانش آموزی بین المللی آکادمی در مورد امور مهاجرت از جمله تمدید مجوزهای تحصیل و اخذ ویزای ورود مجدد / بازدید کننده راهنمایی حرفه ای به دانشجویان ارائه می دهد. کارمندان آکادمی ویلیام در زمینه های آکادمیک و غیر دانشگاهی  همیشه حاضر به کمک و راهنمایی هستند.

 

دوره های دوگانه آکادمی ویلیام با توجه به شرایط  Covid 19

با توجه به Covid-19 ، آکادمی ویلیام یک برنامه جدید یادگیری ترکیبی ارائه می دهد. دانش آموزان می توانند به صورت حضوری یا مجازی در کلاس ها شرکت کنند. دانش آموزان می توانند برای تحصیل در کشور خود انتخاب کنند و برای بخشی از سال تحصیلی برای تحصیل به کانادا بیایند.

دانشجویان همچنین می توانند بدون آمدن به کانادا ، OSSD (دیپلم دبیرستان انتاریو) را دریافت کنند ، بهترین راه برای ورود به دانشگاه معتبر آمریکای شمالی با هزینه کم!

چرا برنامه ترکیبی آکادمی ویلیام؟

 • گزینه ای برای حضور حضوری در کلاس در کانادا یا عملا در کشور خود

 

 • امکان اخذ OSSD (دیپلم متوسطه انتاریو هنگام تحصیل در کشور خود

 

 • تجربه کلاس در زمان واقعی کانادا

 

 • تعامل زنده با همسالان و معلمان به صورت محلی و مجازی

 

 • فرصتی برای ورود به کانادا از طریق مبادله برای تحصیل در کانادا ، با اقامت در محل آکادمی ویلیام

 

 • کاهش هزینه های آموزش بین المللی و جلوگیری از مسافرت های غیر ضروری

 

 • انعطاف پذیری در مورد مدت اقامت در کانادا هنگام مبادله دانش آموزی

 

روش 1: دوره های آنلاین همزمان

مشابه دوره های حضوری که توسط معلمان مدرسه ما در محیط کلاس در زمان واقعی تدریس می شود ، کلاسهای آنلاین همگام بصورت مجازی برای دانش آموزانی که این روش یادگیری را انتخاب می کنند تدریس می شود.

روش 2: دوره های آنلاین از قبل ضبط شده ناهمزمان

طبق این روش ، دانشجویان به دوره های آنلاین ناهمزمان از پیش ضبط شده ما دسترسی پیدا می کنند.

 

 

دوره های از پیش ضبط شده در برابر همزمان

دانش آموزان محیط های همگام سازی (دوره هایی را که به طور زنده توسط معلمان تدریس می شوند) یا از پیش زضبط شده (دوره های آنلاین سنتی) را انتخاب می كنند. برای دوره های آنلاین از پیش ضبط شده، آکادمی ویلیام همچنین توانایی شرکت در کلاس های آنلاین همزمان را که با معلمان زنده برنامه ریزی شده اند ، به دانشجویان ارائه می دهد. از این کلاسهای آنلاین همزمان می توان به عنوان راهنما و تقویت استفاده کرد تا دانشجویان دوره های از پیش ضبط شده را را به موقع پشت سر بگذارند.

هر دوره آنلاین با تلاش برای ارائه بهترین تجربه ممکن توسط معلمان بسیار باتجربه و آگاه طراحی شده است. دانش آموزان این فرصت را دارند که با سرعت خود در یک محیط حمایتی کار کنند که در آن, آنها می توانند به طور مرتب ارتباط برقرار کنند و از معلمان و همسالان بازخورد دریافت کنند ، به این معنی که دانش آموزان هنگام ثبت نام در کلاس های آنلاین مجبور نیستند هیچ بخشی از تجربه یادگیری خود را فدا کنند.

ویلیام آکادمی آنلاین از Moodle ، یک سیستم برتر مدیریت یادگیری استفاده می کند. معلمان کلاس های آنلاین برای نشان دادن بازدهی دانش جدید به دست آمده ، دروس را برای مطالعه ، فیلم های از قبل ضبط شده برای تماشا ، تکالیف ، وظایف و تست هایی برای تکمیل آنلاین در اختیار دانش آموزان قرار می دهند. مشابه محیط سنتی کلاس ، اگر دانش آموزان سوالی دارند یا می خواهند درک خود را از مفهومی که آموخته شده روشن کنند ، می توانند از طریق ایمیل و گفتگوی آنلاین با معلمان خود ارتباط برقرار کنند!

دانش آموزان می توانند ثبت نام در یک دوره واحد یا ثبت نام در دوره های بیشتر را برای کار در قبال دیپلم متوسطه انتاریو انتخاب کنند. همچنین می توانند دیپلم دبیرستان انتاریو را بدست آورند (با اتمام حداقل شش دوره 12 کلاسه آنلاین آکادمی ویلیام و پیش نیازهای اساسی).

دیپلم آکادمی ویلیام توسط همه دانشگاههای آمریکای شمالی شناخته شده و مورد تایید است.

یادگیری زبان انگلیسی در دوره های آنلاین آکادمی ویلیام

یکی از بزرگترین مزایای ویلیام آکادمی آنلاین این است که دانش آموزان می توانند از آسایش منزل خود و بصورت آنلاین و با سرعت خود در دوره های آموزش همزمان انگلیسی ESL و سایر دوره های انگلیسی شرکت کنند.

هر دوره برای کمک به دانش آموزان در بهبود  مهارت های شنیداری ، گفتاری، خواندن ، نوشتن و مهارت های گرامری به روشی سرگرم کننده و جذاب طراحی شده است.

دانشجویانی که دوره های آنلاین ESL را قبل از شروع کلاس های تمام وقت به زبان انگلیسی در انتاریو می گذرانند ، به طور قابل توجهی احتمال موفقیت در سیستم مدرسه انتاریو را دارند.

تکالیف برای تقویت این مفاهیم طراحی شده اند ، به این معنی که آنها مجبور نیستند فرصت های گفتاری و شنیداری مبتنی بر تعامل را در فضای کلاس سنتی فدا کنند.

برای اطمینان از قرارگیری دانش آموزان در مناسب ترین سطح ESL و اطمینان از موفقیت آنها در برنامه ، دانشجویان ابتدا باید در بخش ارزیابی مهارت انگلیسی زبان این آکادمی که شامل یک بخش نوشتاری ، یک بخش گفتاری و  ودرآخر یک بخش شنیداری است با یکی از معلمان زبان این آکادمی شرکت کنند.

ویلیام آکادمی آنلاین در حال حاضر سطوح زیر دوره های ESL و انگلیسی را ارائه می دهد:

ESLBO English as a Second Language, Level 2

 

ESLCO English as a Second Language, Level 3

 

ESLDO English as a Second Language, Level 4

 

ESLEO English as a Second Language, Level 5

 

ENG3U Grade 11 English

 

ENG4U Grade 12 English

سوالات متداول

س: چه مدت باید یک دوره را بگذرانم؟

پاسخ: شما برای تکمیل یک دوره حداکثر 6 ماه وقت دارید.

 

س: اگر دوره ای که به صورت آنلاین می خوانم پیش شرط دوره دیگری است که می خواهم بگذرانم ، آیا می توانم همزمان در هر دو ثبت نام کنم؟

پاسخ: خیر ، هر دوره ای که به دوره پیش نیاز احتیاج داشته باشد ، نمی تواند ثبت نام کند تا دوره پیش نیاز به اتمام برسد.

 

س: اگر من در آنجا نباشم تا بتوانم با معلمانم صحبت كنم ، چگونه می توانم از كلاسهای آنلاین خود كمك بگیرم؟

پاسخ: شما می توانید با استفاده از سیستم پیام رسان داخلی یا از طریق کنفرانس تصویری یا صوتی از طریق وب سایت ، به راحتی با معلمان خود در آکادمی ویلیام آنلاین تماس بگیرید.

 

س: من یکدانش آموز خارجی هستم که زبان مادری من انگلیسی نیست. چه مدت زمان برای درک دوره های آکادمی ویلیام آنلاین نیاز به فراگیری انگلیسی دارم؟

پاسخ: این آکادمی همیشه به دانشجویان توصیه می کند که به مکالمه زبان انگلیسی تسلط داشته باشند تا دروس خود را به بهترین شکل ممکن درک کنند ، با این وجود حتی با استعدادترین سخنرانان انگلیسی به عنوان زبان دوم می توانند در صورت جدید بودن موضوعی برای آنها به چالش کشیده شوند. این آکادمی با توضیح دقیق مطمئن می شود که دروس آن تا حد امکان قابل درک باشد. و هرگز نترسید ، زیرا درس ها همیشه در دسترس شما هستند ، می توانید دوباره برگردید و آنها را بارها و بارها تماشا کنید تا اطمینان حاصل کنید که با شنیده های خود راحت هستید. برخلاف کلاس حضوری ، لازم نیست از معلم بخواهید تا تکرار کند. شما فقط می توانید مکث کنید و دوباره و چندباره ویدیوی ضبط شده را نگاه کنید.