UCAM  

یک دانشگاه خصوصی است که دارای 20 سال سابقه و بیش از 16000 دانشجو است.  33 عنوان رشته کارشناسی برجسته رسمی اروپایی ، 45  رشته کارشناسی ارشد و 66 رشته دکترا را ارائه می دهد.

روش تدریس این دانشگاه به توجه به  تعداد کم دانشجویان در هر کلاس و یک مربی شخصی تقریبا برای هر دانشجو بسیار خاص و دانشجو محور است. همچنین دانشگاه UCAM دارای یک سیستم مدرن آموزش آنلاین است که شما می توانید یک سری رشته های خاص که در ادامه به آنها اشاره می شود را بصورت آنلاین بخوانید.

UCAM  درشهر مورسیا واقع شده است ، که شامل زیرساخت های مدرن و آزمایشگاه های علمی مجهز با بالاترین کیفیت است. در سطح بین المللی، UCAM بیش از 170 دانشگاه و مرکز آموزشی برای همکاری دارد.

این دانشگاه برای دانشجویان باسطح علمی و یا سطح ورزشی بالا  بورسیه تحصیلی ارائه می دهد. لیگ حرفه ای بسکتبال اسپانیا دارای 21 تیم است که تنها تیم دانشگاهی حاضر در این لیگ در کل اسپانیا تیم دانشگاه UCAM است بدین معنی که این تیم  یک تیم بسکتبال حرفه ای در لیگ دسته اول لیگ ملی (Liga ACB) است. با اطمینان می توان گفت دانشگاه UCAM یکی از بزرگترین و بهترین دانشگاههای اروپایی در حوزه ورزش و مدیریت ورزش برای دانشجویان است.  این دانشگاه  تا بحال 800 قهرمان جهانی از میان دانشجویان خود داشته که 58 نفر از آنها به المپیکی می باشند. به راحتی می توان گفت این دانشگاه یکی از مقاصد اصلی برای دانشجویان حوزه ورزش مخصوصا ورزشکاران می باشد.

در جدول زیر اطلاعاتی در مورد دانشجویان و رشته های آموزشی بصورت خلاصه ذکر شده است.

یکی از نکات مهم اطلاعات زیر ارائه 2432 بورسه به دانشجویان این دانشگاه بوده که تعداد قابل ملاحظه ای می باشد.

این دانشگاه دارای رتبه اول در رشته های فیزیولوژی و مهندسی کامپیوتر  در بین دانشگاههای اروپا است. همچنین دارای رتبه پنج در رشته علوم ورزشی و رتبه ششم در دشته عمران در بین دانشگاههای اروپا می باشد. سایر رنکینگ های دانشگاه UCAM در جدول زیر قابل مشاهده است.

کمپ دانشگاه UCAM

Universidad Católica San Antonio de Murcia  بعنوان یک پروژه آموزشی با محوریت حضور فعال دانشجویان ، اساتید و دیگر اعضای جامعه دانشکده ها تأسیس شد. پردیس در Jerónimos واقع شده است. (ساختمان قرن سیزدهم) با مساحتی بالغ بر 225000 متر مربع که شامل باغ ، پارکینگ و امکانات ورزشی است. به همراه کلیسای باروک خود ، یک اثر تاریخی و هنری ملی اعلام شده است. در داخل محوطه دانشگاه ، کلاسهای درس مجهز و جادار ، کتابخانه ، سالن اجتماعات ، مجالس جلسات و کار ، آزمایشگاههای رایانه ای مجهز به کلاسهای چندرسانه ای و زبان خواهید یافت. علاوه بر این ، این پردیس استودیوهای پخش تلویزیونی و رادیویی مخصوص به خود را دارد که در منطقه مورسیا پخش می شود.

کمپ دانشگاه تنها 4 کیلومتر با مرکز شهر مورسیا فاصله دارد ، محیط ویژه UCAM آسودگی و آرامش را با قابلیت دسترسی ترکیب می کند. علاوه بر این ، مرزهای پردیس فقط به Jerónimos محدود نمی شود بلکه در حومه گوادالوپ با مرکز ورزشی UCAM واقع در مرکز خرید La Noria که فقط 5 دقیقه فاصله است منتهی می شود.

UCAM دارای چندین پردیس در سراسر منطقه برای کلاس هایی است که در تابستان برگزار می شود. summer campuse

جذب دانشجویان به بازار کار جهانی

این دانشگاه  دانشجویان را قادر می سازد مهارت های عملی خود را برای استفاده در دنیای حرفه ای بازار کار توسعه دهند. امکاناتی چون زیرساخت ها ، آزمایشگاه ها و استودیوهای کمک می کنند که دانشجویان  با موضوعات عملی بیشتر آشنا شوند تا دانش کسب شده را عملی کنند.

هر دانشجو UCAM  موظف است دوره کارآموزی را در یک موسسه دولتی یا خصوصی بگذراند ، در جایی که قبل از فارغ التحصیلی ، در رشته خود، تخصص کاری لازم را برای بازار کار کسب کند. این دوره کارآموزی دروازه ای است برای ورود به بازار کار بدین معنی که دانشجویان می توانند در جایی که بعد از تحصیل علاقه به کار کردن را دارند به دانشگاه معرفی کنند و دانشگاه هماهنگی های لازم را برای دانشجو انجام می دهد تا بتواند در این شرکت شروع به کار کند که عموما پس از کاراموزی جذب همان شرکت می شوند. البته رضایت کارفرما در این مورد شرط اصلی است.

UCAM برای دانش آموزان دارای پروفایل های دانشگاهی خوبی هستند ، بیش از 50 فرصت تحقیق و کاراموزی  برای همکاری با شرکت هایی مانند کوکا کولا ، دانون ، سانتاندر ، رپسول ، وودافون ، LFP ، ACB League ، هرتز ، کاریتاس و مک کان- اریکسون در اختیار آنها قرار می دهد.

بورسیه تحصیلی دانشگاه UCAM

دانشگاه UCAM دارای بورسیه در کلیه مقاطع تحصیلی (لیسانس و فوق لیسانس و دکتری)  می باشد. تا بحال 2432 نفر این بورسیه را دریافت کرده اند.

شرایط دریافت بورسیه تحصیلی: دانشجویان متقاضی این بورسیه می توانند مدارک زیر را برای ApplyOptions بفرستند و پس از روز کاری از امکان دریفت بورسیه خود مطلع شوند

مدارک لازم اقدام برای بورسیه: 1- رزومه تحصیلی و کاری ( برای دانشجویان فوق لیسانس و دکتری)   2- ریزنمرات 3 سال آخر تحصیل   3- اسکن پاسپورت   4- نامه هدف از تحصیل و دریافت این بورسیه ( مسلما به انگلیسی یا اسپانیایی)     5- ایلس آکادمیک با نمره 7

لازم به ذکر است دانشجویان متقاضی بورسیه با معدل بالای 17 شانس بسیار بالایی برای دریافت این بورسیه دارند. همچنین افرادی که بین 18 تا 24 سال می باشند و بصورت نیمه حرفه ای و یا حرفه ای در  ورزش  خاصی فعالیت دارند می تواند شانس برخورداری از این بورسیه را داشته باشند.

لطفا برای دریافت بورسیه پس از تکمیل مدارک فوق با مشاوران اپلای آپشن تماس بگیرید.

رشته های ورزشی در UCAM

این دانشگاه یکی از بزرگترین و موفق ترین دانشگاههای اروپا در رشته های ورزشی و مدیریت ورزش است و قهرمانان بسیاری از این دانشگاه به دنیا معرفی شده اند. ورزش بخشی از DNA  این دانشگاه است. علاوه بر این ، این دانشگاه برنده مسابقات دانشگاهی اسپانیا برای ششمین سال متوالی ، با 121 مدال (73 طلا)  شده است.

بهترین ورزشکاران UCAM شامل مدال آوران المپیک از قبیل میریا بلمونته ، کارولینا مارین ، روت بیتیا یا دیوید کال و قهرمانان جام جهانی مانند میگوئل آنگل لوپز ، خاویر فرناندز یا ماریو مولا هستند.

21 تیم در فدراسیون های مختلف اسپانیا از این دانشگاه عضو هستند و امکانات و سالنهای ورزشی فوق مدرن نیز برای آنها در نظر گرفته شده است. دانشجویان دانشگاه UCAM  در 2 دوره المپیک گذشته توانسته اند 5 طلا و 3 نقره و 4 برنز کسب نمایند.

دانشگاه UCAM دارای زمین چمن اختصاصی برای تمرین و رقابتهای لیگ دانشجویان اسپانیا می باشد و ظرفیت تماشاچیان آن 16000 نفر است. همچنین دارای مرکز ورزشی مدرن با مساحت 3000 فیت مربع می باشد. همچنین باری تیم بسکتبال خود نیز سالن اختصاصی بسکتبال نیز دارد که ظرفیتی تقریبا 4500 نفر دارد.

درباره شهر مورسیا MURCIA

منطقه مورسیا واقع در جنوب شرقی اسپانیا ، با دمای متعادل و با ساعات طولانی نور خورشید مشخص می شود که به کیفیت زندگی می افزاید. بسیاری از بازدید کنندهای این شهر می گویند که این شهر مانند یک قاره کوچک است ، مورسیا میزبان مناظر متنوعی است که امکانات بی پایان را ارائه می دهد: سواحل ، مناطق روستایی ، کوهستان ها ، شهرها ، سنت ها ، فولکلور ، فرهنگ، ورزش و یک سبک زندگی سالم. دو دریا (مر مر  و مدیترانه) در یک ساحل با هم قرار می گیرند که با صخره های چشمگیر ،سواحل ماسه ای سفید بی پایان ، بنادر پر جنب و جوش و با آب شفاف دریا با هم ادغام می شوند.

مورسیا یک شهر با تاریخچه قدیمی و با فرهنگی عنی است. مردمان این منطقه بسیار خون گرم و خوش برخورد هستند در این شهر امکانات بسیاری برای زندگی راحت وجود دارد از جمله بیمارستان، مرکز خرید و مال ، مراکز تفریحی و رستورانها، مراکز تجاری و مراکز ورزشی