ثبت نام شما انجام شد!

لطفا از لیست وبینارها، موارد دلخواه خود را انتخاب کنید:

 

همایش مجازی آشنایی با دانشگاه های کانادا در 2 و 3 مهرماه  1400 (جمعه و شنبه) از ساعت 15:30 الی 19:30 بصورت آنلاین برگزار می شود.

وبینارها:

در همایش آشنایی با دانشگاه های کانادا شما عزیزان می توانید در وبینار جنبی این همایش نیز شرکت نمایید. از آنجایی که محدودیت در تعداد افراد شرکت کننده در وبینار وجود دارد، لذا می بایست در فرم ثبت نام ، درخواست حضور در وبینارهایی که به آن علاقمند هستید را مشخص نمائید.

لیست وبینارها در روز 2 مهر ماه (جمعه) :

  • بورسیه و پذیرش دانشگاه York کانادا برای سال 2022
  • چگونگی دریافت بورسیه و پذیرش از دانشگاه های کانادا
  • مهمترین دلایل تحصیل، بررسی رشته ها و بورسیه ها در دانشگاه های شهرهای مدرن کانادا
  • ارائه اطلاعات در خصوص تنها دانشگاه کانادا که فقط بانوان در آن تحصیل می کنند 

لیست وبینارها در روز 3 مهر ماه (شنبه) :

  • مزایای تحصیل در بزرگترین دانشگاه حوزه آتلانتیک کانادا 
  • تجزیه و تحلیل دانشگاه Guelph's با رتبه عالی در بین دانشگاه های کانادا
  • بررسی چگونگی و امکان کار Co-op در حین تحصیل در کانادا 
  • مزایای تحصیل در بهترین دانشگاه استان Nova Scotia

نحوه شرکت در نمایشگاه مجازی و وبینارها
شما پس از تکمیل فرم و ثبت نام در همایش، یک ایمیل دریافت خواهید کرد که نام کاربری و رمز عبور شما جهت ورود به پورتال نمایشگاه مجازی در آن ذکر شده است. در روزهای 2 و 3 مهرماه (جمعه و شنبه) صفحه شما در پورتال نمایشگاهی فعال شده و می توانید به محیط مجازی نمایشگاه وارد شوید. در فضای مجازی نمایشگاه هر دانشگاه و کالج دارای یک غرفه است. شما با کلیک بر روی هر دانشگاه وارد غرفه آن دانشگاه شده و می توانید با مسئولین دانشگاه بصورت مستقیم و زنده تماس تصویری و نوشتاری برقرار کنید. همچنین در فضای هر غرفه قسمتی بر دانلود بروشورها و فرم های دانشگاه اختصاص داده شده است که می توانید با کلیک بر روی آن فایل پی دی اف آنرا دانلود نمائید. درضمن با کلیک بر روی ویدیو های دانشگاهها می توانید آنها را بر روی سیستم خود مشاهده کنید. بخاطر داشته باشید غرفه اطلاعات نمایشگاه در فضای مجازی نمایشگاه وجود دارد و با کلیک بر روی آن می توانید با مسئولین برگزاری ارتباط برقرار نمائید.همانطور که در قسمت وبینارها نیز به آن اشاره شد، می توانید پس از ورود به فضای مجازی نمایشگاه، بر روی سالن وبینارها کلیک نمائید و وارد قسمت ارائه وبینارها شوید. بخاطر داشته باشید وبینارها در ساعت مشخص شده خود ارائه می گردند. 

در ضمن VFS کانادا دارای غرفه ای در نمایشگاه مجازی است که می توانید برای اخذ ویزا  تحصیلی کانادا از آنها مشاوره دریافت کنید.